Obóz sportowo-taneczny (2018)

Dzięki wsparciu naszych cudownych wolontariuszy w dniach 17-22 czerwca mieliśmy możliwość uczestniczyć w wyjątkowym obozie sportowo-tanecznym dla osób poruszających się na wózkach. Czas ten spędziliśmy w fantastycznym ośrodku w Wilkasach na Mazurach, korzystając z uroków tej pięknej okolicy, dzięki czemu mogliśmy nie tylko szlifować nasze umiejętności taneczne, lecz także spróbować sportów wodnych. Nie obyło się oczywiście bez mnóstwa emocji i śmiechu! 🙂

W tańcu i szeroko pojętej aktywności fizycznej zakochaliśmy się już wcześniej na zajęciach Gdyńskiego Poruszenia prowadzonych co niedzielę przez Magdę Biegańską, a także treningach Tańca na wózkach odbywających się pod czujnym okiem instruktorki tańca terapeutycznego.  Regularne zajęcia prowadzone dwa razy dziennie  przez nasze niezastąpione instruktorki w czasie wyjazdu nie tylko pozwoliły nam poprawić ogólną kondycję i sprawność fizyczną oraz doszlifować układy taneczne, ale także przełamać kolejne bariery i ograniczenia.

Czas spędzony aktywnie w gronie znajomych i przyjaciół dostarczył nam mnóstwo radości i pozwolił oderwać się od codziennych spraw, po raz kolejny pokazując nam, że dzięki współpracy i wzajemnemu zrozumieniu można pokonać wszystkie przeszkody i odważnie spełniać kolejne marzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *